Vizionársky projekt. Developerský projekt Liget je skvelým riešením pre ľudí, ktorí hľadajú najvyšší štandard bývania v hlavnom meste. Nielen vďaka jeho lukratívnej polohe a moderným riešením interiérov je Liget výnimočným miestom na bývanie. Ponúka široké spektrum výhod, ktoré pri novom bývaní jednoznačne každý ocení. Na projekte pracoval Ľubomír Závodný, ing.arch pričom zmeny projektu doriešil tím architektov DZ ARCHITEKTI vďaka čomu je projekt Liget ozaj jedinečný.

Ľubomír Závodný, ing.arch., autorizovaný architekt Slovenskej komory architektov

Ľubomír Závodný pôsobí od roku 2002 ako hosťujúci profesor na Fakulte architektúry STÚ v Bratislave. Je viacnásobným laureátom cien za architektúru, získal Cenu Dušana Jurkoviča, Cenu Stavba roka, Cenu ARCH, Osobnosť stavebníctva a architektúry ASB a je taktiež laureátom Krištáľového krídla 2009.

Medzi jeho realizované projekty patria okrem iného aj BUDOVA CENTRÁLY VÚB a. s., Bratislava, Národná banka Slovenska v Lučenci, WESTEND, Bratislava – Patrónka, TATRACENTRUM na Hodžovom námestí v Bratislave, Dom nábytku ATRIUM, Bratislava – Petržalka, Administratívna budova INGSTEEL, Bratislava – Ružinov, TATRA CITY, Bratislava – Petržalka, CASSOVAR v Košiciach, EVANJELICKÝ KOSTOL v Nitre, Rímsko-katolícke pastoračné centrum kráľovnej rodiny v Bratislave a bytový dom – NAD LÚČKAMI. Taktiež má medzi svojimi realizáciami aj niekoľko víl a rodinných domov v Bratislave.

INTERIÉRY

O výnimočné prevedenie interiérov sa postaral tím DZARCHITEKTI.

Penthouse výhľad z kuchyne
časová os výstavby
Penthouse obyvacka

Objavte bývanie na vysokej úrovni a doprajte si domov v luxuse. Liget vám ponúka jeden z najlepších výhľadov v Bratislave. Všetky jedinečné výhody Ligetu vytvárajú miesto, v ktorom budete chcieť tráviť čo najviac času.

nočný výhľad na Dunaj
nočný výhľad na Dunaj

Navštívte nás!

Veľmi radi Vás privítame v našom showroome na adrese Krasovského 13.

Otváracia doba 09:00 - 15:00.

Možnosť dohodnutia individuálneho termínu.

Contact photo

Kontaktujte nás!

Chcete vedieť o projekte Liget viac? Stačí nám napísať email a my sa Vám ozveme!

Chcete vedieť viac?

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a žiadna novinka vám neujde.

Sledujte nás

Instagram